Współpraca z Anitą to sama przyjemność. Całe życie moja waga stała w miejscu, a po konsultacji i ułożeniu przez nią diety jak się okazało wystarczyły niewielkie zmiany, a centymetry i kilogramy spadały. Dziękuję z całego serca i polecam!
12.02.2019
Wpisz kod opinii który otrzymałeś od swojego terapeuty. Kod ten pozwala na wprowadzenie twojej opinii o przeprowadzonej terapii oraz o terapeucie.